depilacja bielsko

Depilacja pastą cukrową jest zabiegiem zyskującym coraz większe grono fanów. Jeden z najbezpieczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia ma wiele zalet. Nadaje się nawet dla alergików, osób z wrażliwą skórą oraz przyszłych Mam.

Pasta cukrowa jest kosmetykiem ekologicznym. Nadaję się dla wegan i fanów kosmetyków organicznych. W jej skład wchodzą tylko naturalne składniki: cukier trzcinowy, sok z cytryny, miód i woda. W dzisiejszych czasach, gdy coraz bardziej cenimy ekokosmetyki, pasta cukrowa zyskuje na popularności.

Metoda depilacji pastą cukrową ceniona jest nie tylko za wysoką skuteczność ale przede wszystkim za małą bolesność i brak powikłań.

Zabieg przeprowadzany jest tylko z użyciem jednorazowych narzędzi, co daje gwarancję bezpieczeństwa. Pasta podczas zabiegu ma temperaturę pokojową, co pozwala nam przeprowadzić zabieg na skórze naczyniowej i wrażliwej. Depilację wykonuje się z włosem, co zapewnia bardzo dużą skuteczność, nawet przy krótkich włoskach. Nie łamie włosów tylko wyrywa z cebulkami.
Istotne jest przestrzeganie zaleceń pozabiegowych, które przekaże Ci kosmetolog podczas wizyty.
Efekty zabiegu utrzymują się około 3 tygodnie.

Wskazana długość włosów do zabiegu: 0,5-1cm