Mężczyzna u kosmetologa

Mężczyźni w gabinecie kosmetologicznym to dla nas już widok zupełnie normalny.

Panowie coraz większą wagę przywiązują do ubioru, fryzury, a także do stanu swojej skóry. Czy słusznie?

Oczywiście TAK!
Czysta, zdrowa, promienna cera to atrybut nie do przecenienia zarówno w pracy jak i w prywatnych relacjach międzyludzkich. My, kobiety coś na ten temat możemy powiedzieć… nie mało… właściwie to wyszłaby nam z tego epopeja.

Ten post jest więc STREFĄ MĘSKĄ, ukłon dla Was Panowie, abyście dbali o siebie świadomie, aby wybór zabiegów i kosmetyków był poparty wiedzą i miał swoje uzasadnienie w najnowszych doniesieniach naukowych.

kosmetolog dla mężczyzny Bielsko Biała

PRIMO – Czy podkradanie kobiecie kremów to dobry pomysł?

Jeżeli nie obawiasz się gromów z nieba, potyczka słowna nie jest Ci straszna, a przypadkowe zniszczenie Twojej ulubionej koszulki Star Wars jest wkalkulowane w cenę… to lepsze to niż nic. Pamiętaj jednak, że skóra mężczyzn i kobiet jest inna. Wy starzejcie się później ale za to gwałtowniej, warstwa naskórkowa jest grubsza, a pH skóry i skład sebum odmienne. Również problemy skórne, które pojawiają się u Was są bardziej… prozaiczne (bez urazy).

DUO – Jakie jest MUST HAVE (dla laika)?

OCZYSZCZANIE to dla Was słowo klucz. Męska skóra jest odporna, rzadko wrażliwa i podatna na czynniki zewnętrzne. Największy Wasz problem to czystość skóry. Tu zaniedbań jest cała masa. Żel przeciwbakteryjny, regularny peeling to podstawy. Tak więc Panowie, nie tylko mydło czy żel 8 w 1 ale odrobina luksusu w formie szczoteczki do mycia twarzy.

TRE – Jakie zabiegi w gabinetach są rekomendowane dla mężczyzn (dla zaawansowanych)?

Złuszczanie, oczyszczanie, nawilżanie i antyoksydacja to na początek i zazwyczaj wystarcza do około 40 roku życia. Ekspert po wnikliwym wywiadzie i wstępnej diagnozie Waszej skóry na pewno doradzi odpowiedni zabieg. Mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, peelingi chemiczne, zabiegi z witaminą C czy kwasem ferulowym to dopiero wstęp do szerokiej gamy specjalistycznych zabiegów. Tak więc Panowie, tak jak w przypadku wyboru ukochanego samochodu, najlepszego telefonu czy najmodniejszego zegarka ZDAJCIE SIĘ NA SPECJALISTĘ.

Największą popularnością u mężczyzn ostatnio cieszy się peeling węglowy V-CARBON firmy Croma.

Gdy zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki starzenia twardzielom polecam OxyPin, czyli mezoterapię mikroigłową, bardziej wrażliwym na ból i igły hialuronoplastykę bezinwazyjną Hyamatrix.

W razie pytań, wątpliwości oraz w celu umówienia się na wizytę zapraszamy do kontaktu.