Mezoterapia Bielsko

mezoterapia bielsko biała

Mezoterapia Bielsko czyli przy wykorzystaniu urządzenia OxyPin™ wykonujemy zabieg Oksy-Mikro-Mezoterapi będącej efektem synergii działania, aż trzech różnych terapii podczas pojedynczej sesji zabiegowej wykonywanej przez doświadczonego i wyspecjalizowanego kosmetologa. Jednocześnie zastosowano: mezoterapię mikro igłową z infuzją, tlenoterapią i mikro nakłuwaniem.

Terapia urządzeniem OxyPin™ stosowana jest w zabiegach obejmujących zarówno twarz i ciało. Jest popularna ze względu na zauważalne efekty w stosunkowo krótkim czasie

Dla kogo zabieg mezoterapii?

CIAŁO

rozstępy (widoczne zmniejszenie już po jednym zabiegu na brzuchu, plecach, udach i pośladkach) cellulit skóra "zmęczona" po ciąży niska elastyczność skóry słaba cyrkulacja krwi niskie natlenienie tkanek

NA TWARZ

na drobne i płytkie zmarszczki (m.in. zmarszczki palacza) skórę o nierównej pigmentacji blizny powstałe na skutek poparzeń, pooperacyjne, potrądzikowe rozszerzone pory skóry cienka skóra uszkodzenia powstałe na skutek promieniowania UV (opalanie)

Dłonie

nawilża skórę i głęboko regeneruje tkanki odżywienie głębokich warstw zmniejsza efekty starzenia zmniejsza widoczność blizn zmniejsza plamy starcze zwiększa elastyczność i rozciągliwość

Jakie terapie łączy Mezoterapia?

Przy wykorzystaniu rządzenia OxyPin™ wykonujemy zabieg Oksy-Mikro-Mezoterapi będącej efektem synergii działania, aż trzech różnych terapii podczas pojedynczej sesji zabiegowej wykonywanej przez doświadczonego i wyspecjalizowanego kosmetologa. Jednocześnie zastosowano: mezoterapię mikroigłową z infuzją, tlenoterapią i mikronakłuwaniem.

Terapia urządzeniem OxyPin™ stosowana jest w zabiegach obejmujących zarówno twarz i ciało. Jest popularna ze względu na zauważalne efekty w stosunkowo krótkim czasie. OxypinTM to zabieg pielęgnacyjny gdzie zrównoważono „akcje-reakcje” skóry przy problemach dermoestetycznych.

Tlenoterapia

Tlen to życie. Jego zbawienne działanie zwiększa i przyspiesza procesy metaboliczne w komórkach naszego ciała.

Ma to wpływ na lepsze działanie poszczególnych warstw skóry i tkanek. Tlen „uspokaja” skórę. Działa antybakteryjnie i chłodząco.

Jego przeciwzapalne właściwości to kojący wpływ na naszą „pierwszą linię obrony” jaką jest skóra.

mezoterapia igłowa bielsko

Mezoterapia Mikroigłowa z infuzją

Aktywne składniki serum w postaci mezokompleksu podawane są bezpośrednio na naszą skórę dzięki ciśnieniu tlenu podczas mikronakłuć. Serum jest równomiernie wtłaczane w każde nakłucie co sprawia, że jest podawany w idealnych proporcjach. Sterylny, dokładnie wymieszany, w mikroskopijnych porcjach trafia bezpośrednio w głebokie warstwy skóry.

mezoterapia bielsko

Mikronakłuwanie

Ta malutka rolka jaką widać na zdjęciu to serce całego zabiegu.

Mikrouszkodzenia skóry jakie powstają podczas nakłuwania, wywołują naturalny proces gojenia.

Reakcja skóry to zwiększone wytwarzanie kalogenu (łącznik ludzkich komórek, bardzo silne białko) i elastyny (białko, które odpowiada za powracanie skóry do pierwotnego kształtu po rozciągnięciu).

Strumień tlenu, który działa równocześnie z nakłuciami działa chłodząco i polepsza wymianę komórkową. Komfort użytkowniak to olbrzymia zaleta tego zabiegu.

Na czym polega zabieg MEZOTERAPII BIELSKO?

Rolka z za pomocą igieł wykonuje setki nakłuć w miejscu zabiegu. Mikro-urazy zmuszają skórę do uaktywnienia procesu gojenia ranek, równocześnie strumień tlenu niweluje efekt dyskomfortu i podaje do głębszych warstw tkanek składniki aktywne zawarte w ampułkach Essentia. Infuzja ciśnieniowa z podwójną pulweryzacją to efekt, który powoduje, że ciecz staje się mgłą i równomiernie pokrywa skórę. Cały zabieg z przygotowaniem i aplikacją trwa do 60 minut. Po wykonaniu całego zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko opuchnięta, można odczuwać delikatne drapanie i pieczenie.  W ciągu 48-72h następuje pełna regeneracja i widoczne poprawienie wyglądu. Często występują drobne złuszczenia naskórka, gdy następuje gwałtowna odbudowa warstw głębokich. W okresie 7 dni po zabiegu należy unikać opalania i kontaktu z promieniowaniem UV. Równocześnie nie należy uprawiać sportu czy korzystać z zabiegów powodujących odmoczenie skóry czyli sauna, długie kąpiele i basen. Zaleca się wykorzystywanie środków nawilżających i i przyspieszających tempo regeneracji skóry. Unikać kosmetyków z witaminą C, AHA(kwasy owocowe, złuszczające) i retinolem.

kosmetolog bielsko mezoterapia

Przeciwskazania zabiegu OxyPin

Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi i hemofilia, opryszczka, przyjmowanie leków przeciw zapalnych (np. nurofen podczas przeziębienia i grypy), cukrzyca, stany zapalne, alergie na serum mezokompleksu, zwiększona podatność na występowanie keloidów. Przed zabiegiem zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący Twojego stanu zdrowia. Doświadczony i certyfikowany kosmetolog wykona kompleksowe rozpoznanie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu.

Zabieg Mezoterapii Bielsko jest wykonywany po wcześniejszej analizie skóry oraz po przeprowadzeniu wywiadu z osobą jaka poddaje się zabiegowi. Pojedyncza sesja mezoterapii igłowej przeprowadzana w moim gabinecie w centrum Bielska Białej trwa około godziny.