bielsko biała peeling

BODY SCRUB – aromatyczny peeling do ciała
Peeling to podstawowy zabieg, który wykonywany jest przed serią zabiegów kierunkowych. Dla urozmaicenia i wzbogacenia tego rytuału Algodermia stworzyła dwa nowe produkty łączące peeling z aromaterapią i fitoterapią. Bogate w wyłącznie naturalne składniki Scruby do Ciała idealnie wpisujące się w filozowie WellBeing.

PURYFYING BODY SCRUB – oczyszczający scrub do ciała
Oczyszczająca mieszanka ziół i nasion o niesamowitym aromaterapeutycznym zapachu. Scrub zawiera Pomarańczę, Cytrynę, Morelę, Argan oraz Olejki: Drzewa Oliwnego, Rozmarynowy, Tymiankowy, Cyprysowy i z Nasion Winogron. Ma silne działanie wygładzające i oczyszczające.

BODY SCRUB VITALITY – witalizujący scrub do ciała
Witalizująca mieszanka ziół i nasion o niesamowitym aromaterapeutycznym zapachu. Scrub zawiera Gałkę Muszkatałową, Trawę Cytrynową, Czarny Pieprz, Cynamon, Imbir, Morelę i Kokos oraz Olejki: Cynamonowy, Imbirowy, Sezamowy i z Nasion Winogron. Ma silne działanie wygładzające i pobudzające.

CRIOALGA
Złuszczający, drenujący i odświeżający zabieg dla ciała. Zabieg wygładzający skórę, przywracający świeżość i blask.

Został stworzony do pomocy we walce z problemem nadmiernego gromadzenia się wody w organizmie. Ta profesjonalna kuracja składająca się z Soli Morskiej wzbogaconej o Zielone Wodorosty, którą miesza się z emulsją bogatą w substancje aktywne, takie jak: Wyciąg z Kasztana, Jagoda, Gingko Biloba i Mentol pomaga ciału pozbyć się płynów, wygładza skórę i pozostawia uczucie świeżości i orzeźwienia.

DETOXALGA
Złuszczający, oczyszczający i detoksykujący zabieg dla ciała.
Profesjonalny zabieg do pielęgnacji ciała składający się z Soli Morskiej wzbogaconej o Czerwone Wodorosty, którą miesza się z emulsją bogatą w substancje aktywne, takie jak: Cytrusy, Ananas, Maliny, Guarana pomaga ciału pozbyć się toksyn i wygładza skórę.
Ten specjalistyczny zabieg z efektem “sauny” jest szczególnie wskazany do oczyszczania skóry, pozostawia wspaniałe i długotrwałe uczucie odprężenia i lekkości.